Říjen 2010

kapka inteligence + monsterismus

17. října 2010 v 0:14 } photo lady
dnes už je téměř otřepané dávat na blog fotky,tedy od té doby,co s tím začaly malinkaté sebestředné pipeny..ale tak..když to nedělám jen kvůli aktuální módě,snad mě nikdo neukamenuje když sem dám pár vyblejsklejch okamžiků.

aby bylo jasno,do rubriky pro fotky dávám fotky,co jsem vytvořila já,respektive jsem já zmáčkla spoušť(nebo nastavila samospoušť;)).do rubriky the model dávám fotky na kterých jsem (většinou ..) jen já a často je fotí i jiní lidé..


rubikova kostka8)(kdybych jen věděla,jak se to píše..:D)sandstorm.blog.cz

pain.

14. října 2010 v 20:22 | Judith Aesthetic |  } diary
sandstorm.blog.cz
totálně mi padaj nervy.ještě totálněji nevím co se sebou.ve škole mě bolí hlava a mám takovýho tušáka,že je to psychický.nejdeme do dobu ve scarborough/alá texas/,ale do hnusnýho baráku ve fish hoeku.já chci londýn,che merde!.no,moc inteligence ze mě teď asi nevyleze.beztak do scarborough už nechci.prej jsou tam hadi a agresivní opice(:D).

zase se bavím s kirsten,ale už s ní v podstatě nechci mít nic společnýho.nesnáším jí,damned motherfucker thing.sere mě.p*jča jedna.

nenávidím školu,nenávidím svojí debilní povahu.už jen proto,že nejsem jako ostatní.či je to snad dobře?
dneska jsme měli první hodinu sexuální a životní výchovy/druhou,ale o první hodině jsem nebyla ve škole/.učitelka říkala,že máme být sebevědomí,špatné věci máme házet za hlavu.její dcera prej ve třinácti byla znásilněná,měla depky,ale dostala se z toho.to je sice moc pěkný,ale neřeší to můj problém.prej lidi co nemaj životní sen jsou zoufalci a nemaj důvod žít.jsem zoufalec a nemám důvod žít,protože já fakt o svý budoucnosti nemám představu.ale pravděpodobně v jednadvaceti zkočím z mostu,to ale není jistý..

pak,máme prej dávat pozor na muziku,protože její "vulgární" :D slova se nám vrývaj d mozku a ovlivňuje nás to.blbost.můj metálek nedám,vole.

no,je toho ještě hodně.nejsem na tom teď nejlíp(až na to,že ..no,neřešte),taky mě ve škole nemaj rádi,protože nechci bojfrénda.hahahahahahahahahahaha!

nemám nejlepší náladu.radši mě nechte bejt.
judith aesthetic

kdo nic nemiluje,nic neřeší.(btw,už jste někdy viděli paviána na silnici???)

13. října 2010 v 20:41 | Judith Aesthetic |  } diary
ze všeho nejdřív se vám musím pochlubit,viděla jsem velbloudy a PAVIÁNA na silnici(né mrtvý):D:Dfakt.

ale k věci.včera jsem si stěžovala,jak moc nechci do školy,jak šílené budou ty přicházející testy a ímrvére jsem nad tím přemýšlela.a víte co???bylo to vlastně docela lehké.myslím matiku,nikdy jsem si nepřipadala jako větší žénius8).ale o angličtině ani nemluvím.vlastně,bylo by to lehký,kdyby angličtina byla můj rodnej jazyk.neni.byly tam věty a nakonci nich obrázky.my měli napsat,co znamenají a vlastně tak potvrdit význam věty.bylo tam "lehké jako ... a obrázek pírka."neměla jsem tušáka,jak se anglicky pírko řekne,teda,vím,že je tosandstorm.blog.czfeather,ale prostě mě to v tu chvíli nenapadlo.tak jsem to hledala v česko-anglickém slovníku.pak na mě ta tlustá bába vyjekla "co to tam máš?."řekla jsem slovník.celkem mě překvapilo,že se mě celá třída(ok,asi jen 3 lidi) začala zastávat ve smyslu,že neumím anglicky a že slovník potřebuju.nedovolila mi ho.nasrala jsem se!.a víte co jsem tam napsala místo feather?PÉRO!:Dtak a sežer si to,bábo!a víte,jaké nám dala mezi jednotlivými testy přestávky?jednu minutu a to ji ani nedokončila!a museli jsme jen sedět,mlčet.tomu říkám přestávka:D:D

Desperate by madness (1) Zmiznutí pana starosty

11. října 2010 v 19:31 | Judia LeStrande
Nevím,jestli tohle bude někdo číst,každopádně první a druhý díl je na šuro,ve třetím se to začíná rozjíždět.
Je to na houby příběh,to vim.Ale zkusit číst to můžete.Je to detektivkové drama,lehce střihlé hororoem a románem:)
http://fc08.deviantart.net/fs26/f/2008/172/f/8/Anime_by_marshmellowbrains.gif
Pátá hodina odpoledne.Dámy v Londýně obvykle popíjí společně čaj,zatímco se jejich ratolesti biflují na zítřejší test.Pomalu ale jistě se začíná stmívat.
Tohle ale bylo to poslední,na co by myslel muž právě procházejíc obchodními trhy.Měl kožený oblek a právě si nasazoval rukavice,které mu k obleku jaksi ladily.Nechyběly mu ani brýle.Jak obchodníci,tak nakupující na něj jen dívali,jakoby nikdy takového muže v černém neviděli.

co dodat.

11. října 2010 v 16:10 | Judi-Ichigo^^ |  } diary
ve zkratce,mám se celkem blbě.

Judia LeStrande De La Muerte!

graphic update (1)

10. října 2010 v 18:18 | Judi Chan Sakura Ayudi San ^^ |  } artwork
Nudila jsem se,tak jsem porobila nějaké zbytečnůstky...:)

PIXELS
*kyklopové*
*nanuci*

*nesouhlas*

*souhlas*
*speach bubbles*

*postižené veverky:D*


písečná bouře...

7. října 2010 v 22:39 } diary
Co dodat,když mě moc ty začáteční žvásty prostě neberou:).
S designem jsem se patlala asi hodinu.Myslím,že z toho vzniklo tak nějak co jsem chtěla.Ikonu dodělám...Někdy...^^A podívejte na menu,jak pěkně bliká...:D
Jinak,když přejdeme k mému nudnému životu,dneska jsem po nemoci byla ve škole.FGHJKŇ!!!Ale tak jo,ušlo to,naštěstí tak nějak všemu rozumím,akorát netuším,co mám udělat do matiky a tak,jelikož ty smradi už stihli zas otevřít novou sekci!!!Jak já je nenávidím.

A chci už konečně to koťátko,ale to si musím počkat ještě měsíc.Anebo týden.Podle toho,jestli seženeme nový dům.Ano,já vám to neřekla.Už zas se stěhuju,ale ne nikam daleko.Normál z Western Cape do Southern Suberb či jak že se too...

Nojo,dlouhé články,nic pro mě:D:).Tak se mějte hezky♥A Děkuju za sign,Terii<3.
Judi-Ichigo^^

{ else }

7. října 2010 v 19:52
  • Lovez
  • Wanna be? /coming soon/
  • Fashion /coming soon/
  • Else

{ luvzz }

7. října 2010 v 19:34

wanna be my luv?/připravuje se/


{ judi-ichigo }

7. října 2010 v 19:07
myself.sandstorm.blog.cz
Judi-Ichigo . . . Podivná osoba pátého září o9 přestěhovaná do Jihoafrické republiky.
Nerada o sobě mluví,noo.Bude to asi tím,že o sobě nemá co říct^^.
Zbožňuje metal,rock,něco z popíku,tekkno a DnB.
Má ráda Japonsko.JEJÍ lidi.Itálii.Londýn.Černou.Fialovou.

Jestli si chceš přečíst její deník. . .
Můžeš. Z D E :)